eBiuletyn-Newsletter

Bambinchen 1,  Kozie mleko w proszku od urodzenia, 400 g Powiększ do pełnego rozmiaru

Bambinchen 1, Kozie mleko w proszku od urodzenia, 400 g

Bambinchen 1, Ziegenmilch. Kozie mleko w proszku od urodzenia, 400 g. Mleko kozie jest alternatywą dla dzieci i niemowląt, które nie tolerują mleka krowiego lub soi. Jest alternatywą również dla dietetycznych środków spożywczych dla dzieci i niemowląt. Jest to produkt produkowany w bazie białek mleka koziego. Można je podawać od urodzenia do 6 miesięcy, nr produktu 042.

Więcej szczegółów

22 dostępnych

72,99 zł

Bambinchen 1 Ziegenmilch (400 g)

 Kozie Mleko w proszku

 Bambinchen to znana na niemieckim rynku marka specjalizująca się w produkcji koziego mleka gotowego do spożycia. Mleko w proszku firmy Bambinchen dla niemowląt wytworzone jest bezpośrednia z mleka koziego, bez zawartości nawet śladowej mleka krowiego lub sojowego. To pełnowartościowa, dietetyczna żywność dostosowana do potrzeb niemowlęcia.

Bambinchen, tak jak mleko kozie pełne Golden Goat, pochodzi bezpośrednio z Nowej Zelandii. Tam obydwa produkty są z powodzeniem stosowane już od wielu lat. Mleko kozie jest alternatywą dla dzieci i niemowląt, które nie tolerują mleka krowiego lub soi. Jest alternatywą również dla dietetycznych środków spożywczych dla dzieci i niemowląt. Jest to produkt produkowany w bazie białek mleka koziego. Można je podawać od urodzenia do 6 miesiąca. Naturalne bardzo dobrej jakości, niemieckiej firmy Bambinchen, mleko dla każdego niemowlaka. Idealny i zdrowy substytut mleka krowiego lub sojowego (często zdarza się, że mleka sojowe mogą mieć domieszkę modyfikowanej genetycznie soi, dlatego mleko kozie jest najlepszą alternatywą)

 Nie zawiera :

- konserwantów

- sztucznych barwników

- sztucznych aromatów

pojemność 400 ml

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany przeznaczony na rynek niemiecki, jakość o wiele większa niż, sprzedawane w Polsce - długi termin ważności

Skład:
Nach dem 6. Monat kann auf Bambinchen 2 umgestellt werden. Zutaten: Pasteurisierte Ziegenmilchtrockenmasse (43 %), Laktose, pflanzliche Öle (Rapsöl, High-Oleic-Sonnenblumenöl, Sonnenblumenöl), Cholinclorid, L-Tryptophan, Lecithine, L-Isoleucin, Taurin, L-Carnitin. Mineralstoffe: Calciumhydroxid, Natriumcitrat, Eisensulfat, Zinksulfat, Kupfersulfat, Mangansulfat, Kaliumiodid, Natriumselenit. Vitamine: Vitamin C, Vitamin E, Nikotinsäureamid (Vitamin B3), Vitamin A, Vitamin D3, Pantothensäure (Vitamin B5), Tocopherol-Konzentrat (vermischt) (Vitamin E), Cyanocobalamin, Vitamin K1, Thiamin-Hydrochlorid (Vitamin B1), Riboflavin Pyridoxin-Hydrochlorid (Vitamin B6), Folsäure, Biotin (Vitamin H).

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Bambinchen 1,  Kozie mleko w proszku od urodzenia, 400 g

Bambinchen 1, Kozie mleko w proszku od urodzenia, 400 g

Bambinchen 1, Ziegenmilch. Kozie mleko w proszku od urodzenia, 400 g. Mleko kozie jest alternatywą dla dzieci i niemowląt, które nie tolerują mleka krowiego lub soi. Jest alternatywą również dla dietetycznych środków spożywczych dla dzieci i niemowląt. Jest to produkt produkowany w bazie białek mleka koziego. Można je podawać od urodzenia do 6 miesięcy, nr produktu 042.

Napisz swoją recenzję

Aby odpowiedzieć na Twoje potrzeby pozostawiamy Ci do wyboru trzy opcje płatności oraz trzy opcje transportu. W czasie realizacji zakupu o wyborze formy, która najbardziej Ci odpowiada, zdecydujesz już w koszyku oraz w ostatnim etapie. W zależności od wybranej formy płatności oraz transportu, różnią się wysokości opłat dodatkowych.

Płatności możesz dokonać przelewem on-line poprzez swój bank lub przez PAYU, już w trakcie składania zamówienia. Możesz wybrać również opcję za pobraniem, czyli zapłacić gotówką w momencie odbioru przesyłki. Zachęcamy do rozliczeń on-line – metoda ta jest szybsza i wygodniejsza. Również w przypadku ewentualnego zwrotu towaru.

Możesz wybrać transport zamówienia za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej lub odbiór osobisty w siedzibie firmy. Przesyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej ma swoją zaletę w postaci możliwości pozostawienia awizo, w przypadku, gdy listonosz lub kurier nie zastanie Cię w domu. Natomiast jeśli wybierzesz opcję odbioru osobistego, możesz odebrać zamówiony towar w siedzibie firmy po uprzednim kontakcie telefonicznym pod nr tel. 726 835 252. Odbiór osobisty nie jest obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami związanymi z transportem. Numer telefonu, który został podany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym, umożliwi sklepowi kontakt z Tobą i ustalenie szczegółów dotyczących wysyłki asortymentu oraz ewentualny kontakt z kurierem, który uzgodni z Tobą dogodny termin dostarczenia zamówienia.

KOSZT DOSTAWY

                                                                Poczta Polska                     Firma Kurierska

Płatność przelewem lub przez PAYU                        8 zł                                  12,50 zł

Płatność za pobraniem                                        -------                              16,50 zł

Odbiór osobisty w firmie nie jest obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami związanymi z transportem.

CZAS DOSTAWY

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Dostawa firmą kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera.

Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

Dostawa Pocztą Polską

W przypadku większości przesyłek jest to od 2 do 7 dni. Niestety, mimo nadawania wszystkich przesyłek jako przesyłki priorytetowe, zdarzają się przypadki znacznych opóźnień w dostawach. Poczta udostępniła narzędzie informatyczne do monitorowania paczek:http://sledzenie.poczta-polska.pl/ co może być przydatne dla naszych klientów.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...